Titulinis » Naujienos » Rytai: "Meteoro" iššūkis "Lokiams-Poseidonui"

Rytai: "Meteoro" iššūkis "Lokiams-Poseidonui"

2013-01-30
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Meteoras“ metė iššūkį vienai konferencijos lyderių, Elektrėnų „Lokiams- Poseidonui“, tačiau neišlaikė tempo ir pralaimėjo rungtynes 3:4 (1:2, 1:1, 1:1).

„Meteoro“ ledo ritulininkai žengia paskutinėje konferencijos vietoje, tad drąsus iššūkis elektrėniškiams buvo netikėtas. Vilniečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo kiekybinę persvarą išnaudojęs Vadimas Kozlovas (14:08). „Lokiai-Poseidonas“ dar pirmajame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Antrajame kėlinyje Aleksejus Saščenkovas (22:55) išlygino rezultatą, tačiau netrukus Gintaras Armanavičius (23:44)vėl grąžino Elektrėnų komandos persvarą.

Trečiajame kėlinyje (56:11) „Lokiai-Poseidonas“ padidino persvarą iki 4:2 ir ramiai laukė rungtynių pabaigos, tačiau „Meteoras“ net ir žaisdamas kiekybinėje mažumoje iki rungtynių pabaigos likus 19 sekundžių sušvelnino rezultatą iki 3:4. Vis dėlto, išlyginti rezultatui nebeliko laiko.

„Meteoras – „Lokiai-Poseidonas“ 3:4 (1:2, 1:1, 1:1).
„Meteoras“:  A.Saščenkovas 2, V.Kozlovas 1 įvartis.
„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas 2, G.Armanavičius, T.Kulevičius po įvartį.