Titulinis » Naujienos » Rytai: "Meteoras" partiesė "Vilkus"

Rytai: "Meteoras" partiesė "Vilkus"

2013-03-05
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijos rungtynėse Vilniaus „Meteoras“ po ilgokos pertraukos iškovojo antrąją pergalę sezone, tik po baudinių serijos 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) palaužęs Vilniaus „Vilkų“ pasipriešinimą.

Dvikovoje netrūko intrigos nuo pat pradžių. Pirmieji į priekį buvo išsiveržę „Meteoro“ ledo ritulininkai, tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje „Vilkai“ persvėrė rezultatą savo naudai 2:1.

Antrajame kėlinyje „Vilkai“ užsidirbo net 5 pašalinimus iš aikštelės, o „Meteoras“ išlygino rezultatą 2:2.

Trečiajame kėlinyje ekipos dar labiau kibo viena kitai į atlapus, o dvikovos pabaigoje net du „Vilkų“ žaidėjai A.Jermakovas ir T.Suponevas buvo pašalinti 10 minučių iš aikštelės. Negana to, dar ir Andrejus Frizelis sėdosi dviem minutėms ant prasižengusiųjų žaidėjų suolo, tačiau kiekybinės persvaros „Meteoras“ neišnaudojo.

Baudinių serijoje sėkmė lydėjo paskutiniojoje vietoje žengiantį „Meteorą“, kuris trečios serijos paskutiniuoju smūgiu po Gintauto Bulaukos įvarčio išplėšė pergalę.

„Meteoras“ – „Vilkai“ 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0).
„Meteoras“: A.Saščenkovas 2, V.Kozlovas, G.Bulauka po 1 įvartį.
„Vilkai“: G.Tamašauskas , T.Suponevas, P.Nogtevas po 1 įvartį.