Titulinis » Naujienos » Rytai: Juodupė skėlė antausį Elektrėnams

Rytai: Juodupė skėlė antausį Elektrėnams

2013-02-11
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Juodupės „Juodupė“ atviroje namų aikštelėje 5:4 (3:1, 2:1, 0:2) įveikė Elektrėnų „Lokius-Poseidoną“ ir nutraukė varžovų dešimties pergalių seriją.

Juodupės ekipa išnaudojo namų aikštės savitumą ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo dviejų įvarčių skirtumu.

Tokiu pačiu rimtu abi ekipos žingsniavo ir po antrojo kėlinio, kai juodupiečiai pridėjo dar porą įvarčių ir turėjo jau trijų įvarčių pranašumą.

Tik paskutiniajame kėlinyje „Lokiai-Poseidonas“ prisiminė, jog jie yra konferencijos lyderiai ir ėmėsi įrodinėti tai ant ledo. Sušvelninę skirtumą iki dviejų įvarčių po Edgaro Jašino metimo (43:01), dar kartą elektrėniškiai pasižymėjo tik paskutiniąją rungtynių sekundę (59:59), kuomet Karolis Janušauskas sušvelnino skirtumą iki minimumo. Tad Elektrėnų klubas patyrė antrą nesėkmę sezone per dvylika rungtynių.

„Juodupė“ - „Lokiai-Poseidonas“ 5:4 (3:1, 2:1, 0:2).
„Juodupė“: E.Malcius 2, D.Zdanovičius, M.Malcius, M.Leščovsas po 1 įvartį.
„Lokiai-Poseidonas“: G.Ramanauskas, V.Škadauskas, E.Jašinas, K.Janušauskas po 1 įvartį.