Titulinis » Naujienos » Rytai: "Ice wind" pritrūko jėgų kovoje su "Lokiais-Poseidonu"

Rytai: "Ice wind" pritrūko jėgų kovoje su "Lokiais-Poseidonu"

2013-02-19
NLRL informacija
Mūšį Rytų konferencijos lyderiams pasiūliusi Vilniaus „Ice wind“ ekipa dvikovoje Elektrėnuose iki pat dvikovos pabaigos neleido atsipalaiduoti konferencijos lyderiams, Elektrėnų „Lokiams-Poseidonui“, kuris ilgai vargo su varžovais, tačiau nugalėjo juos 8:6 (1:1, 4:4, 3:1).

Permainingoje dvikovoje pirmieji pasižymėjo vilniečiai po Vytauto Gedvilo įvarčio (01:46).

„Lokiai-Poseidonas“ net tris kartus buvo išsiveržęs į priekį, tačiau visus tris kartus „Ice wind“ rezultatą išlygino ir po dviejų kėlinių pelniusios net 10 įvarčių abi komandos žengė koja kojon.

Trečiajame kėlinyje dar kartą dvikovoje į priekį išsiveržė „Ice wind“ po Artūro Vyšniausko įvarčio (45:20),  tačiau Valdas Škadauskas (49:17) tučtuojau išlygino rezultatą.

Labiau patyrę elektrėniškiai po Vladimiro Fiščevo įvarčio (53:41) susigrąžino persvarą savo naudai.
Paskutiniąją rungtynių minutę „Ice wind“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau praleido dar vieną įvartį, šįsyk į tuščius vartus ir patyrė pralaimėjimą.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Ice wind“ 8:6 (1:1, 4:4, 3:1).
„Lokiai-Poseidonas“: V.Škadauskas 3, V.Fiščevas, I.Krumkačius po 2, D.Škadauskas 1 įvartis.
„Ice wind“: A.Jadkauskas 3, V.Gedvilas, D.Jevstafjevas, A.Vyšniauskas po 1 įvartį.