Titulinis » Naujienos » Rytai: Ice wind" nepasigailėjo "Meteoro"

Rytai: Ice wind" nepasigailėjo "Meteoro"

2013-01-24
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Ice wind“ nepaliko jokių šansų Vilniaus „Meteorui“, kurį nugalėjo 8:0 (1:0, 4:0, 3:0).

„Ice wind“ vargo su varžovais pirmajame kėlinyje, kol jam besibaigiant Andrius Jadkauskas (18:51) pralaužė varžovų gynybą.

Tai buvo gera pradžia antrajame kėliniui, po kurio intrigos nebeliko. „Ice wind“ per nepilnas aštuonias minutes pelnė net 4 įvarčius ir pasiuntė varžovus į nokdauną.

Paskutiniajame kėlinyje krito dar trys įvarčiai ir visi į „Meteoro“ vartus. Pastaroji ekipa ir toliau su trimis taškais žengia paskutiniojoje konferencijos vietoje.

„Ice wind“ - Meteoras“ 8:0 (1:0, 4:0, 3:0).
„Ice wind“: R.Misiukas, A.Vyšniauskas, G.Dirvinskas po 2, A.Jadkauskas, J.Matusevičius.