Titulinis » Naujienos » Rytai: „Hockey punks“ akcijos kyla

Rytai: „Hockey punks“ akcijos kyla

2013-02-11
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Hockey punks“ po baudinių serijos 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė Vilniaus „Vilkus“ ir pakilo į ketvirtąją konferencijos vietą, taip įsitraukdami į kovą dėl teisės žaisti atkrintamosiose varžybose.

Lygių varžovų dvikovoje greitą įvartį pirmieji pasiekė „Vilkai“, kurie sužaidus vos 2 minutes išsiveržė į priekį po Ginto Tamašausko smūgio (02:10).

„Hockey punks“ atsakė antrajame kėlinyje Mindaugo Daukševičiaus įvarčiu (26:40), kuriuo išlygino rezultatą.

Ekipoms daugiau įvarčių pelnyti nepavyko ir nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Joje tik trečiuoju bandymu mušdamas paskutinį serijos smūgį pergalę komandai iškovojo M.Daukševičius.

„Hockey punks“ ekipa, buvusi konferencijos autsaiderė, pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą. Komanda užfiksavo kol kas didžiausią šuolį turnyrinėje lentelėje visoje lygoje.

„Hockey punks“ - „Vilkai“ 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0).
„Hockey punks“: M.Daukševičius 2 įvarčiai.
„Vilkai“: G.Tamašauskas 1 įvartis.