Titulinis » Naujienos » Rytai: Elektrėnai jau ruošiasi finalams?

Rytai: Elektrėnai jau ruošiasi finalams?

2013-02-27
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijos reguliarųjį sezoną pirmieji baigė Elektrėnų „Lokių-Poseidono“ ledo ritulininkai, kurie antradienio vakarą Vilniuje net 16:2 (2:0, 5:0, 9:2) sutrypė Vilniaus „Hockey punks“ ekipą.

„Lokiai - Poseidonas“ jau buvo užsitikrinęs pirmąją konferencijos vietą, tačiau paskutinėse rungtynėse nusprendė trinktelti durimis.

Nors po pirmo kėlinio Vilniaus komandai sutriuškinimu negrėsė, elektrėniškiai didino tempą, kol paskutiniajame kėlinyje įvarčius ėmė mušti kas dvi minutes.

„Lokiai-Poseidonas“ ramiai lauks kitų konferencijų rezultatų, kadangi trys pirmosios konferencijų komandos išsidalins pirmąsias tris iš aštuonių atkrintamųjų varžybų vietų. Jei Centro konferencijoje Kauno „Bizonai“ taškų barstyti nežada, tai Vakaruose elektrėniškiai įdėmiai seks Klaipėdos „Baltijos“ rezultatus, su kuria ir varžysis dėl antrosios atkrintamųjų varžybų pozicijos aštuntuke.

„Hockey punks“ – „Lokiai – Poseidonas“2:16 (0:2, 0:5, 2:9).
„Hockey punks“: E.Ivankevičius 2 įvarčiai.
„Lokiai – Poseidonas“: A.Poškus 4,N.Aubinas 3, E.Steponaitis, V.Škadauskas, D.Škadauskas po 2, I.Krumkačius, V.Fiščevas, K.Jaunušauskas po 1 įvartį.