Titulinis » Naujienos » Rytai: eilinė „Rokiškio“ pergalė

Rytai: eilinė „Rokiškio“ pergalė

2013-01-20
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje pergalę Vilniuje iškovojo Rokiškio „Rokiškio“ ekipa, kuri išvykoje 7:5 (0:1, 3:1, 4:3) nugalėjo Vilniaus „Ice wind“ komandą.

Vilniečiai dvikovoje buvo nusiteikę ryžtingai ir pirmieji įmušė įvartį išnaudoję dviejų žaidėjų persvarą (13:10), kai pasižymėjo Dmitrijus Jevstafjevas.

Tačiau tai buvo vienintelis kartas, kai sostinės ekipa pirmavo. Rokiškėnai antrajame kėlinyje per pirmąsias penkias minutes pelnė tris įvarčius ir atitrūko. Šarūnas Nacevičius (39:29) dar bandė gelbėti padėtį, Artūras Vyšniauskas (42:23) išlygino rezultatą 3:3, tačiau „Rokiškis“ per dvi su puse minutės vėl atsakė trimis įvarčiais ir nulėmė rungtynių baigtį.

„Ice wind“ – „Rokiškis“ 5:7 (1:0, 1:3, 3:4).
„Ice wind“: Š.Nacevičius 2, D.Jevstafjevas, A.Vyšniauskas, A.Jadkauskas po 1 įvartį.
„Rokiškis“: Ž.Grunevas, D.Janušonis po 2, A.Rukšėnas, T.Urbonas, I.Afanasjevas po 1 įvartį.