Titulinis » Naujienos » Rusijos ledo ritulininkai po metų pertraukos vėl žais pasaulio pirmenybių finale

2014-05-24
BNS informacija
 Pirmąja Baltarusijos sostinėje vykstančio pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato finalininke tapo jau devintąją pergalę iš eilės iškovojusi Rusijos rinktinė.

Šeštadienį pirmosiose pusfinalio rinktinė Rusijos ledo ritulininkai 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) nugalėjo čempionės titulą ginančią Švedijos komandą ir planetos pirmenybių finale žais po metų pertraukos.

Jau 19-ą susitikimo sekundę Oscaras Molleris išvedė švedus į priekį, tačiau dar pirmajame kėlinyje Sergejus Plotnikovas (13:25) išlygino rezultatą, o Sergejus Širokovas (18:00) išvedė rusus į priekį.

Rusijos rinktinės pergalę antrajame kėlinyje įtvirtino Antonas Belovas (31:02).

Kitose pusfinalio rungtynėse susitinka Čekijos ir Suomijos komandos.