Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" Vilniuje iškovojo pirmąją "sausą" pergalę sezone

"Rokiškis" Vilniuje iškovojo pirmąją "sausą" pergalę sezone

2016-11-12
 Po pertraukos atnaujintame Lietuvos ledo ritulio čempionate Vilniaus "Geležinis vilkas" nesugebėjo pasiūlyti nieko pavojinga Rokiškio "Rokiškio" komandos vartininkui Simui Baltrūnui ir nusileido svečiams 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

Kietose rungtynėse puikiai žaidė ką tik į Lietuvos rinktinę pakviestas vartininkas Simas Baltrūnas, kuris atrėmė 31 varžovų metimą.

"Rokiškis" greitai išsiveržė į priekį po Dariaus Janušonio įvarčio (02:56), o vilniečiai niekaip nesugebėjo susitvarkyti drausmės ir nuolat sėdosi ant prasižengusiųjų suolo.

Antrajame kėlinyje niekais visas sostinės komandos pastangas lyginti rezultatą vertė R.Baltrūnas ir visa „Rokiškio“ komanda, kuri sugebėjo du kartus nubausti varžovus žaisdama mažumoje.

Iš pradžių Benas Šiliinskas (32:03), o vėliau Saulius Limontas (36:54) padidino skirtumą iki trijų įvarčių.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai ant prasižengusiųjų suolo sėdosi penkis kartus, o drausmingiau žaidę svečiai išsaugojo daugiau jėgų ir dar padidino rezultatą. Dominykas Deksnys (52:47) įmušę dar vieną įvartį ir „Rokiškis“ šventė antrąją pergalę sezone. Komandos vartininkas „sausas“ liko pirmą kartą sezone.

Rokiškėnai į varžovų vartus metė 39 kartus.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks lapkričio 15 dieną Elektrėnuose, kur „Juodupė“ priims „Rokiškį“.