Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" startavo užtikrinta pergale

"Rokiškis" startavo užtikrinta pergale

2013-10-21
 Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame Lietuvos ledo ritulio čempionate, Rytų konferencijoje sekmadienio vakarą startavo dar dvi ekipos.

Vilniaus Pramogų arenoje čempionatą pradėjo vietos „Ober-Haus“ ir Rokiškio „Rokiškio“ ekipos.

Rungtynes rezultatu 6:1 (1:0, 2:0, 3:1) laimėjo svečiai iš Rokiškio.

Rokiškėnai pirmajame kėlinyje pasižymėjo sužaidus kiek daugiau nei minutę, kai Marius Citavičius (01:15) atidarė įvarčių sąskaitą rungtynėse.

Antrojo kėlinio pradžioje „Rokiškis“ pakartojo sėkmę, kai Dominykas Deksnys pelnė įvartį sužaidus kiek daugiau nei minutę (21:03) komandai esant mažumoje. Kėlinio viduryje Mantas Baleišis (25:09) padidino svečių skirtumą iki 3:0.

Trečiajame kėlinyje aštuoniolikamečių rinktinės narys Kasparas Falkas ir du kartus pasižymėjęs Dominykas Deksnys padidino skirtumą iki 6:0.

„Ober-Haus“ išvengė „sauso“ pralaimėjimo, kai 54 minutę Artiomas Sidorovas sušvelnino skirtumą – 1:6.

„Ober-Haus“ – „Rokiškis“ 1:6 (0:1, 0:2. 1:3).
„Ober-Haus“: A.Sidorovas 1 įvartis.
„Rokiškis“: D.Deksnys 3, M.Citavičius, M.Baleiškis, K.Falkas po 1 įvartį.