Titulinis » Naujienos » „Rokiškis“ rusų nepavijo

„Rokiškis“ rusų nepavijo

2015-02-07
 Dar vieneriose šeštadienio rungtynėse atvirajame  Lietuvos ledo ritulio čempionate Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) Kauno „Akropolyje“ 10:5 (6:3, 2:1, 2:1) įveikė Rokiškio „Rokiškį“ ir pratęsė pergalių seriją iki 13.

Rusai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas ir jau po 7 minučių pirmavo 3:0, o sužaidus 11 minučių rezultatas buvo 5:1.

Vėliau svečiai iš Kaliningrado srities atsipalaidavo ir leido pasireikšti varžovams. „Rokiškis“ Dar iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatą sušvelnino iki 3:6.

Antrojo kėlinio pradžioje po Manto Baleišio įvarčio (25:39) rezultatas tapo 4:6, tačiau „Delovaja Rus“ įjungė aukštesnę pavarą ir vėl sugrįžo pagrindinio užsiėmimo – įvarčių mušimo.

Antrąjį kėlinį vainikavo svečių įvartis mažumoje ir rezultatas tapo 8:4.

Trečiajame kėlinyje ekipa iš Rusijos dar laibiau padidino skirtumą ir laimėjo rungtynes penkių įvarčių skirtumu.

„Delovaja Rus“ – Rokiškis“ 10:5 (6:3, 2:1, 2:1).
„Delovaja Rus“: A.Zubenka, G.Zonovas, K.Isajevas po 2,  D.Ščikačichinas, J.Aleksejevas, A.Frolovas, P.Fominychas po 1 įvartį.
„Rokiškis“: A.Rukšėnas 2, K.Falkas, S.Sakaitis, M.Baleišis po 1 įvartį.