Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" po įnirtingos kovos nusileido rusams

"Rokiškis" po įnirtingos kovos nusileido rusams

2015-01-11
Dirbtinio ledo aikštelėje po atviru dangumi Rokiškio "Rokiškio" ledo ritulininkai šeštadienį namuose atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse 6:9 (2:1, 2:6, 2:2) nusileido Kaliningrado "Delovaja Rus" (Rusija) komandai.

"Rokiškis" rimtai nusiteikė kovai ir norėjo pasiekti revanšą po skaudaus pralaimėjimo rusams prieš pat Naujuosius metus rezultatu 1:2. Tačiau ir antroji rusų išvyka į Lietuvos šiaurę baigėsi pergale prieš "Rokiškį".

Rokiškėnai rimtai ėmėsi kovos šioje dvikovoje ir po jaunųjų Dominyko Deksnio ir Kasparo Falko įvarčių pirmavo 2:0. Rusai dar pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą.

Antrajame kėlinyje svečiai pačioje kėlinio pradžioje išlygino rezultatą 2:2, tačiau Simas Sakaitis ir D.Deksnys vėl grąžino"Rokiškiui" dviejų įvarčių persvarą  4:2.

Rusai ne juokais supyko ir dviem įvarčiais per 20 sekundžių išlygino rezultatą 4:4. Vėliau rokiškėnai sužaidė tragiškas pusantros minutės, kai svečiai dukart išnaudojo kiekybinę persvarą, pelnė dar vieną įvartį ir atitrūko 7:4.

Trečiajame kėlinyje "Rokiškis" dar bandė grįžti į kovą dėl pergalės, sušvelnino rezultatą iki 5:7, tačiau dar du svečių įvarčiai nubraukė visas lietuvių pastangas.

"Delovaja Rus" po šios pergalės dar labiau įsitvirtino pirmojoje čempionato vietoje.

"Rokiškis" - "Delovaja Rus" 6:9 (2:1, 2:6, 2:2).
"Rokiškis": D.Deksnys, S.Sakaitis po 2, K.Falkas, L.Butylkinas po 1 įvartį.
"Delovaja Rus": A.Zubenka 4, J.Aleksejevas, P.Fominychas, D.Ščikačichinas, D.Babičius, M.Baikejevas po 1 įvartį.