Titulinis » Naujienos » „Rokiškis“ pakilo į trečią čempionato vietą

„Rokiškis“ pakilo į trečią čempionato vietą

2016-01-11
 Lietuvos ledo ritulio čempionate Rokiškyje vietos „Rokiškis“ namų aikštelėje „žiemos klasikos“ dvikovoje 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) palaužė Elektrėnų „ESSM-2000“ klubo pasipriešinimą ir iškovojęs penktą pergalę pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Rokiškėnai sėkmingai pradėjo dvikovą ir pirmajame kėlinyje du kartus pelnė įvartį mažumoje. Iš pradžių Saulius Limontas (11:55), o vėliau Benas Šilinskas (15:47) smogė du klastingus dūrius varžovams.

Antrojo kėlinio pradžioje Dominykas Deksnys (21:30) padidino persvarą iki 3:0 iš šeimininkai atsipūtė. Varžovai pasijuto laisviau ir Egidijus Binkulis (26:05, 30:00) du kartus pasiuntė ritulį į varžovų vartus.

„Rokiškis“ ilgai ieškojo galimybės atsiplėšti nuo varžovų, o tai šeimininkams padarė jaunasis D.Deksnys, pridėjęs dar du įvarčius (50:33, 55:22).

Po šios sėkmės „Rokiškis“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir dar labiau paaštrino kovą dėl vietų finaliniame ketverte.

Kitos čempionato rungtynės įvyks antradienį Vilniaus pramogų arenoje, kur Vilniaus „Hockey Punks“ priims Vilniaus „Geležinį vilką“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          14 14  0  0   0   140:34    42
2. Juodupės „Juodupė“            12  6  0  0   6    36:48    18
3. Rokiškio „Rokiškis“           10  5  1  0   4    40:35    17
4. Kauno „Baltų ainiai“           9  4  1  1   3    58:43    15
5. Vilniaus „Hockey Punks“        8  4  0  1   3    35:35    13
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   11  2  1  0   8    49:91     8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         12  0  0  1  11    38:109    1