Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" nesunkiai įveikė "ESSM-2000" pasipriešinimą

"Rokiškis" nesunkiai įveikė "ESSM-2000" pasipriešinimą

2016-02-26
 Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų „ESSM-2000“ komanda ir toliau lieka su vienu tašku turnyrinėje lentelėje. Lietuvos čempionato rungtynėse ketvirtadienį Elektrėnuose jauniausia čempionato komanda 2:9 (1:2, 1:5, 0:2) nusileido antrojoje vietoje žengiančiam Rokiškio „Rokiškiui“.

„ESSM-2000“ pirmavo po Evaldo Gudonio įvarčio (10:16), tačiau dar pirmajame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį po Kasparo Falko (14:58) ir Karolio Šveikausko (18:16, dauguma) metimų.

Lemiamu tapo antrasis kėlinys, kuriame šeimininkai dar bandė priešintis ir priartėjo prie varžovų 2:3 po Sergejaus Krumkačiaus smūgio (29:01, dauguma), tačiau Tomas Jasinevičius (31:26), K.Falkas (33:48), S.Limontas (38:22) ir Mantas Baleišis (39:58) leido „Rokiškiui“ saugiai atitrūkti.

Paskutiniajame kėlinuke rokiškėnai pelnė dar porą įvarčių ir šventė nesunkią pergalę.