Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" nesugebėjo išsaugoti persvaros prieš "Energiją"

"Rokiškis" nesugebėjo išsaugoti persvaros prieš "Energiją"

2017-02-11
 Lietuvos ledo ritulio čempionate šešioliktąją pergalę iš eilės iškovojo Elektrėnų „Energija“, sunkioje kovoje Rokiškyje šeštadienį 8:4 (0:2, 6:1, 2:1) įveikusi Rokiškio „Rokiškį“.

Po šios pergalės „Energija“ tapo nebepavejama ir pirmoji užsitikrino vietą atkrintamųjų varžybų pusfinalyje, kuriame varžysis su ketvirtąją – penktąją vietas užėmusių komandų ketvirtfinalio poros nugalėtoju.

„Rokiškis“ namų aikštėje po atviru dangumi šiose rungtynėse nepabūgo tituluotų varžovų, tačiau pritrūko jėgų.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai po jaunųjų Dominyko Deksnio ir Simo Sakaičio įvarčių pirmavo 2:0.

„Energijos“ jaunimas atsakė tuo pačiu. Antrajame kėlinyje du Iljos Četvertako ir trys Edvino Boroškos įvarčiai leido svečiams diktuoti savo sąlygas. Nors šeimininkai bandė švelninti skirtumą, du kartus priartėjo per du įvarčius, tačiau persvarą įgijusi „Energija“ iniciatyvos nebeatidavė.

Šeimininkai į varžovų vartus metė 32 kartus, svečiai tai darė net 65 kartus.

Kitos čempionato rungtynės įvyks po savaitės Rokiškyje, kur „Rokiškis“ ateinantį šeštadienį priims kaimyninę „Juodupę“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         16  16  0  0   0  133:40   48
2. Juodupės „Juodupė“           15  10  1  0   4  111:41   32
3. Vilniaus „Hockey Punks“      16   8  1  0   7   80:71   26
4. Rokiškio „Rokiškis“          16   7  0  1   8   56:61   22
5. Kauno „Tigrai“               17   3  0  0  14   53:132   9
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  14   1  0  1  12   27:115   4