Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" lengvai susitvarkė su "Geležiniu vilku"

"Rokiškis" lengvai susitvarkė su "Geležiniu vilku"

2016-01-17
hockey,lt informacija
 Antrose savaitgalio rungtynėse namų arenoje Lietuvos ledo ritulio čempionate įsibėgėjęs Rokiškio „Rokiškis“ net 9:0 (2:0, 3:0, 4:0) susidorojo su dar viena sostinės komanda, Vilniaus „Geležiniu vilku“.

Po truputėlį įsibėgėję šeimininkai pirmajame kėlinyje po Karolio Šveikausko (15:55) ir Simo Sakaičio (18:22) įvarčių pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pajuto rimtą ir S.Sakaitis (30:48, 39:52) ir Tomas Jasinevičius (33:31) padidino skirtumą iki 5:0.

Paskutiniajame kėlinyje „Rokiškis“ lengvai padidino persvarą iki 9:0, o pasižymėjo T.Jasinevičius (44:50, 55:33), Dominykas Deksnys (49:26), Mantas Baleišis (56:48).

„Rokiškio“ klubas įsitvirtino antrojoje čempionato vietoje.

Kitos rungtynės įvyks sausio 19 dieną Vilniaus pramogų arenoje, kur intriguojančiose rungtynėse susitiks Vilniaus „Hockey Punks“ ir Kauno „Baltų ainiai“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          15 15  0  0   0   149:38    45
2. Rokiškio „Rokiškis“           13  8  1  0   4    56:37    26
3. Juodupės „Juodupė“            14  7  0  0   7    45:55    21
4. Vilniaus „Hockey Punks“       10  5  0  1   4    47:40    16
5. Kauno „Baltų ainiai“          10  4  1  1   4    62:52    15
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   14  2  1  0  11    54:119    8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         12  0  0  1  11    38:110    1