Titulinis » Naujienos » „Rokiškis“ išsaugojo viltis patekti į finalinį ketvertą

„Rokiškis“ išsaugojo viltis patekti į finalinį ketvertą

2015-02-15
 Nacionalinėje ledo ritulio lygoje baigėsi Vilniaus „Ober – Haus“ išvyka į šiaurės Lietuvą, kur vilniečiai liko be taškų. Antrosiose rungtynėse savaitgalį „Ober – Haus“ 2:5 (1:0, 0:1, 1:4) nusileido Rokiškio „Rokiškiui“ ir iki minimumo sumažino šansus pakilti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos.

Atkaklioje dvikovoje vilniečiai ilgai pirmavo po E.Bazevičiaus įvarčio (07:02), tačiau rokiškėnai antrojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino, o pasižymėjo Mantas Baleišis (26:54).

Rungtynių nugalėtojo likimas sprendėsi trečiajame kėlinyje, kuriame daugiau jėgų turėjo aikštelės šeimininkai. „Rokiškis“ per pirmąsias šešias trečiojo kėlinio minutes pelnė 3 įvarčius ir negrįžtamai pabėgo.

Tai buvo labai svarbi pergalė „Rokiškiui“, kuris išsaugojo galimybės patekti į finalinį ketvertą.

„Rokiškis“: M.Baleišis, M.Citavičius, D.Janušonis, K.Falkas, D.Deksnys po 1 įvartį.
„Ober – Haus“: E.Bazevičius, D.Verbickas po 1 įvartį.