Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" atėmė tašką iš "Baltų ainių" (VIDEO)

"Rokiškis" atėmė tašką iš "Baltų ainių" (VIDEO)

2015-01-11
 Dar vienose NLRL sekmadienio rungtynėse toje pačioje Rokiškio arenoje po pietų jau pavyko išvengti gamtos išdaigų, nors trečiojo kėlinio pradžioje pradėjo smarkiai snigti, laimė, trumpam. Rokiškio "Rokiškis" permainingose rungtynėse 5:6 (1:1, 3:3, 1:1, 0:1) tik po pratęsimo nusileido Kauno "Baltų ainiams".

Visas rungtynes lygiai žygiavę klubai trumpam buvo išsiskyrę antrajame kėlinyje. Pirmieji įmušę, o vėliau atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje kauniečiai po trijų iš eilės Dovydo Žiūko įvarčių išsiveržė į priekį 4:2.

Šeimininkai dar antrajame kėlinyje išlygino rezultatą, o trečiojo pradžioje vėl persvėrė jį savo naudai.

Kauniečiai nepalūžo ir po Remigijaus Guogos įvarčio sugebėjo išplėšti lygiąsias trečiojo kėlinio pabaigoje ir perkelti rungtynes į pratęsimą.

Pratęsime tereikėjo vos 30 sekundžių. R.Guoga dar kartą priminė apie save ir įmušė pergalingą įvartį.

"Rokiškis": D.Deksnys 3, Ž.Grunevas 2 įvarčiai.
"Baltų ainiai": D.Žiūkas 3, R.Guoga 2, J.Čiugajus 1 įvartis.