Titulinis » Naujienos » Rinktinės trenerio B.Haakės stebima D.Zubraus komanda namuose pralaimėjo po pratęsimo (video, įvarčiai)

2014-02-04
BNS informacija
 Trisdešimt ketvirtą nesėkmę 57-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (59 tšk.) klubas.

Pirmadienį namuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" komanda po pratęsimo 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančių Kolorado "Avalanche" (77 taškai) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 36-ą pergalę per 55 mačus, pranašumą.

15 su puse minutės (15:22) aikštelėje praleidęs lietuvis dusyk (kartą netaikliai) metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 57 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 28 baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autorius antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusių arenos šeimininkų gretose - Ryanas Carteris (18:25).

Įvarčiais prie ketvirtosios iš eilės "Avalanche" pergalės prisidėjo P.A. Parenteau (58:13) ir Ryanas O'Reilly'is (60:28).

"Devils" ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 23, o "Avalanche" komandos vartininkas Jeanas-Sebastienas Giguere'as - 27 varžovų metimus.

"Devils" rungtynes stebėjo ir Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haake, kuris trumpai pasidalino įspūdžiais iš Naujojo Džersio.

„Arena nebuvo pilna, kadangi mieste stipriai snigo, buvo uždarytos mokyklos ir darželiai, kai kurios įstaigos, prekybos centrai.
Dainiui rungtynėse nesisekė – du virpstai per rungtynes tikrai nemažai. Dainius laimėjo 71 procentą įmetimų, žaidė gerai, tačiau jam tikrai nesisekė“,- trumpai portalui hockey.lt pasakojo B.Haake.

Šiandien vėlai vakare Lietuvos laiku treneris turėtų susitikti su dainiumi Zubrumi ir aptarti ledo ritulininko sezoną, jo pasirengimą žaisti Lietuvos rinktinėje.