Titulinis » Naujienos » Rezultatyvių rungtynių seriją tęsiantis T.Kumeliauskas Suomijoje įmušė įvartį

Rezultatyvių rungtynių seriją tęsiantis T.Kumeliauskas Suomijoje įmušė įvartį

2015-10-20
Antradienį elitinės Suomijos ledo ritulio lygos „Liiga“ rungtynėse Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS komanda namuose 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) įveikė Tamperės „Ilves“ ekipą.

Dviejų įvarčių persvarą antrajame kėlinyje TPS suteikė Juliusas Vahatalo (24:48 min.) ir Lauri Tukonenas (34:56). Svečių viltis atgaivino Teemu Rautiainenas (37:58), bet trečiajame kėlinyje T.Kumeliauskas (41:15) ir dubliu pasižymėjęs L.Tukonenas (54:58) savo įvarčiais gerokai padidino šeimininkų persvarą. Trečiojo kėlinio pabaigoje puolėjas iš Lietuvos užsidirbo 2 baudos min. „Ilves“ netrukus pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju ir pasinaudojo solidžia kiekybine persvara – įvartį įmušė Markku Flinckas (57:19). Visgi, per likusį rungtynių laiką TPS gynėsi sėkmingai ir šventė pergalę.

Antrajame penkete žaidęs puolėjas iš Lietuvos ant ledo praleido 17 min. 23 sek. Jis 3 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir pralaimėjo abu ritulio išmetimus.

T.Kumeliauskas per 11 žaistų „Liiga“ rungtynių šiame sezone įmušė 2 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

TPS (25 tšk.) turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į 5-ą vietą, o „Ilves“ (22 tšk.) rikiuojasi 8-as tarp 15 klubų.