Titulinis » Naujienos » Rezultatyviose rungtynėse „Orakulas“ nugalėjo „Lokius“ (fotogalerija)

Rezultatyviose rungtynėse „Orakulas“ nugalėjo „Lokius“ (fotogalerija)

2023-01-10
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
 Antradienį ketvirtą pergalę per septynerias sužaistas rungtynes Lietuvos mėgėjų ledo ritulio lygoje (LRML) iškovojo Vilniaus „Orakulas“ (12 tšk.), kuris 5:3 nugalėjo Vilniaus „Lokius“ (5 tšk.).

„Orakulas“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau po šiek tiek daugiau nei keturių minučių po Pavelo Jermakovo (3:21) ir Agniaus Marcinkevičiaus (4:23, rez. perd. Artiom Sidorov) įvarčių išsiveržė į priekį 2:0.

Nors kėlinio viduryje Virginijus Janušauskas (12:28) sušvelnino „Lokių“ atsilikimą iki minimumo, tačiau netrukus Jurij Goriančikov (16:32) atstatė „Orakulo“ pranašumą.

Antrame kėlinyje įvarčiais apsikeitė „Lokių“ žaidėjas Dmitrij Grikien (28:50) ir „Orakulo“ – A.Sidorov (29:22, rez. perd. Artūras Adomavičius ir J.Goriančikov).

Trečiojo kėlinio pradžioje Karolis Janušauskas (43:49, rez. perd. Karolis Rusinas) vėl sugrąžino intrigą, kuomet sumažino „Lokių“ deficitą iki minimumo (3:4), tačiau kėlinio viduryje J.Goriančikov (50:49, rez. perd. A.Sidorov ir Vitalij Daukševič) įmušė įvartį iš tolimesnio atstumo ir uždarė rungtynes.

Visas rungtynes „Lokių“ vartus gynė Kristupas Pranckietis, o „Orakulo“ – Vilius Ramanauskas.

Geriausiu „Lokių“ žaidėju buvo pripažintas V.Janušauskas, o „Orakulo“ – J.Goriančikov.

Kitos LRML rungtynės vyks sausio 16-ą dieną tarp „Trakų Galvės“ (9 tšk.) ir „Lokių“.