Titulinis » Naujienos » Rezultatyviose rungtynėse – LRK "Žalgirio“ pergalė po pratęsimo

Rezultatyviose rungtynėse – LRK "Žalgirio“ pergalė po pratęsimo

2014-09-21
 Antrą pergalę paeiliui Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris sekmadienį Elektrėnuose po labai atkaklios kovos ir pratęsimo 7:6 (2:2, 1:2, 3:2, 1:0) įveikė Riazanės „Molinya“ (Rusija) ledo ritulininkus.

Permainingai vykusiose rungtynėse pirmieji dviejų įvarčių persvarą įgijo svečiai (4:2), bet 46-ą minutę žalgiriečiai išlygino rezultatą (4:4). Netrukus „Molniya“ susigrąžino didžiausią turėtą persvarą (6:4), bet šeimininkai nenuleido rankų ir sugebėjo išplėšti pratęsimą, o jame išplėšė puikią pergalę.  „HC Žalgiriui“ du įvarčius pelnė Vadimas Mustafajevas (25:30 ir 45:10 min.) ir Pavelas Širokovas (49:31 ir 53:25), o po kartą varžovų vartininką nuginklavo Pavelas Filčenkovas (5:01) ,Nikita Kobanovas (7:22) bei pergalingo smūgio autorius Vladislavas Šaranas (64:17).

Svečių gretose po du tikslius smūgius atliko Danila Andrejevas (4:43 ir 24:57) bei Pavelas Zotovas (18:24 ir 23:58), o po kartą pasižymėjo Sergejus Ivičiukas (46:41) bei Maksimas Romanovas (48:57).

„HC Žalgirio“ vartus nuo rungtynių pradžios gynė Pavelas Prokofjevas, bet po ketvirtojo praleisto įvarčio 25-ąją minutę jį pakeitė Daniilas Seppenenas.

Šioms rungtynėms buvo registruoti keturi Lietuvos ledo ritulininkai: Danielius Nomanovas atliko du rezultatyvius perdavimus ir gavo 2 baudos min., Ilja Četvertakas kartą tiksliai asistavo komandos draugui, Edgaras Protčenko užsidirbo 4 baudos min., o Edvinas Boroška nepasižymėjo.

„HC Žalgiris“ (12 tšk.) liko 6-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Molnya“ (9 tšk.) tarp 18 klubų užima 9-ą poziciją.

Artimiausias dvejas rungtynes „HC Žalgiris“ žais rugsėjo 26-27 dienomis svečiuose su Briansko „HC Briansk“ (Rusija) klubu.