Titulinis » Naujienos » Rezultatyviose rungtynėse „Lokiai-Poseidonas“ įveikė „Rokiškio“ ekipą

Rezultatyviose rungtynėse „Lokiai-Poseidonas“ įveikė „Rokiškio“ ekipą

2014-02-14
 Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) ketvirtadienį Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ namuose 9:5 (4:1, 4:2, 1:2) įveikė Rokiškio „Rokiškis“ ledo ritulininkus.

Rezultatyviose rungtynėse nuo pat pirmųjų minučių į priekį išsiveržė elektrėniškiai, kurie pirmavo visas rungtynes.

Pirmąjį įvartį jau devintąją rungtynių minutę pelnė Vladimiras Fiščevas (8:39), o netrukus dviems baudos minutėmis buvo nubaustas Olegas Tarasovas. Tačiau tai nesutrukdė Eletrėnų komandos žaidėjams įmušti antrąjį įvartį. Mažumoje žaidę šeimininkai, po Karolio Janušausko tikslaus smūgio, padidino persvarą iki dviejų - 2:0

Nors Simui Sakaičiui (14:08) netrukus pavyko sumažinti atsilikimą (1:2), tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Lokiai-Poseidonas“ ekipa: įvarčius įmušė Lukas Vėželis (14:57) ir Dominykas Škadauskas (19:59).

Antrame kėlinyje elektrėniškiai padidino persvarą. Šeimininkų komandai du įvarčius įmušė D.Škadauskas (28:01 ir 31:00), po kartą pasižymėjo Lukas Vėželis (33:20) ir V.Fiščevas (37:48). „Rokiškio“ ekipoje du kartus varžovų vartininką nuginklavo Kasparas Falkas (22:30 ir 32:54).

Trečiasis kėlinys buvo tik formalumas. Kėlinio pradžioje ketvirtą kartą pasižymėjo V.Fiščevas (42:00), o „Rokiškio“ komandoje po įvartį pelnė Tomas Jasinevičius (50:56) ir Dominykas Deksnys (58:50).

„Lokiai-Poseidonas“, surinkę 20 taškų, Rytų konferencijoje užima antrą vietą, tuo tarpu „Rokiškio“ ekipa su 16 taškų žengia treti.

„Lokiai-Poseidonas“ - Rokiškio „Rokiškis“ 9:5 (4:1, 4:2, 1:2)
„Lokiai-Poseidonas“: V.Fiščevas 4, D.Škadauskas 3, L.Vėželis 2, K.Janušauskas 1 įvartis.
„Rokiškis“: K.Falkas 2, S.Sakaitis, T.Jasinevičius ir D.Dėksnys po 1 įvartį.