Titulinis » Naujienos » Rezultatyviose rungtynėse išvykoje HC „Baltica“ nusileido „Platina Kišiniov“

Rezultatyviose rungtynėse išvykoje HC „Baltica“ nusileido „Platina Kišiniov“

2013-11-24
HC "Baltica" informacija
 Lapkričio 24 dieną MHL pirmenybėse ledo ritulio klubas „Baltica“ išvykoje antrą kartą susitiko su Moldovos „Platina Kišiniov“ ekipa.

Rungtynėse Moldovoje lietuvių vartus gynė Simas Baltrūnas. Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Platina Kišiniov“ ekipa žaisdama mažumoje išvedė šeimininkus į priekį–įvartį pelnė Maris Dilevka. Po poros minučių vienas po kito dvi minutes baudos gavo du „Balticos“ ekipos žaidėjai, kurie leido varžovams pelnyti dar vieną įvartį (M. Koutnik). Antroje kėlinio pusėje prasižengus moldovų žaidėjui, „Baltica“ perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą. Vienas po kito įvarčius pelnė Vladislavas Nikulinas ir Emilis Potapovas (2:2).

Antrojo kėlinio viduryje lietuvius į priekį išvedė Aleksandras Petrovas (2:3). Tačiau jau po kelių minučių Moldovos komandos žaidėjas Maris Dilevka pelnė savo antrąjį ir trečiąjį įvarčius (3:4). Kėlinio pabaigoje prasižengus dviems „Balticos“ žaidėjams varžovai žaisdami daugumoje ir vėl padidino persvarą (M. Koutnik).

Trečiojo kėlinio pradžioje iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, kurie vienas po kito ir vėl pelnė du įvarčius (3:7). „Balticos“ ekipa dar neketino pasiduoti ir kėlinio viduryje vienas po kito rituliai krito į moldovų vartus. Lietuvių gretose pasižymėjo Ritvaras Zonenbergas ir Leonardas Rimjansas (5:7). Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos varžovų ekipos žaidėjas R. Kalinovskis nuginklavo lietuvių vartininką. Po minutės „Balticos“ žaidėjas L. Mazurs-Mago atsilygino pasiųsdamas ritulį į Moldovos ekipos vartus, tačiau to neužteko ir pergalę rezultatu 6:8 šventė aikštės šeimininkai.

„Baltica“ su 35 taškais šiuo metu užima ketvirtąją vietą šiaurės-vakarų divizione, o artimiausias rungtynes žais namuose lapkričio 30 d. prieš „Belgorod“ ekipą.