Titulinis » Naujienos » Rezultatyvioje dvikovoje - „Kaunas City“ pralaimėjimas (VIDEO)

Rezultatyvioje dvikovoje - „Kaunas City“ pralaimėjimas (VIDEO)

2023-12-06
 „Kaunas City“ komanda patyrė pralaimėjimą OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.

Trečiadienį Kauno ledo rūmuose įvykusiose rezultatyvioje akistatoje „Kaunas City“ 4:8 nusileido „Kurbads“ komandai iš Latvijos.

Kauniečiams pralaimėjimą lėmė nesėkmingas rungtynių startas. Per kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio oponentai pelnė keturis įvarčius be atsako ir įgijo solidų pranašumą.

Nors vėliau „Kaunas City“ ne kartą priartėjo prie savo oponentų, jiems taip ir nepavyko sumažinti pranašumo iki minimumo, o galiausiai trečiajame kėlinyje „Kurbads“ atstatė keturių įvarčių persvarą.

Praretėjusia sudėtimi žaidusių „Kaunas City“ atstovų gretose įvarčiais pasižymėjo Davidas Ivaščenko, Nazaras Ružnikovas, Michalas Machačas ir Filipas Hudakas. „Kurbads“ puolėjai Aleksandras Novikovas ir Matisas Birinšas pelnė po du įvarčius, o Jekabas Silinšas, Aleksis Burkitsas, Artūras Ozolinšas ir Bendonas Fjodorovas – po vieną.