Titulinis » Naujienos » Rezultatyvioje akistatoje „Airwell Energija“ nusileido lygos lyderiams (VIDEO)

Rezultatyvioje akistatoje „Airwell Energija“ nusileido lygos lyderiams (VIDEO)

2024-02-14
 Elektrėnų „Airwell Energija“ OHL Baltijos ledo ritulio čempionate nusileido lygos lyderiams.

Elektrėnuose trečiadienį šeimininkai patyrė pralaimėjimą rezultatu 4:8. Juos įveikė lygoje pirmaujanti „Zemgale/LBTU“ komanda.

Pirmasis rungtynių kėlinys priklausė „Zemgale/LBTU“ klubui, kuris pelnė tris įvarčius be atsako. Po pertraukos Povilo Verenio ir Tado Kumeliausko įvarčiai buvo leidę sumažinti oponentų persvarą iki minimumo, bet tuomet latviai pelnė dar tris įvarčius.

Trečiajame kėlinyje varžovai pridėjo dar du įvarčius, o dvikovos pabaigoje T. Kumeliauskas ir P.Verenis pelnė savo antruosius įvarčius.

„Zemgale/LBTU“ komandoje dukart į vartus tiksliai atakavo Rinaldas Vutkevičsas ir Kevinas Stradniekas, po kartą Kristapas Rokis, Robertas Vitolas, Kristianas Zeltsas ir Gustavas Milleris.