Titulinis » Naujienos » Rezultatyvioje akistatoje „7bet-Hockey Punks“ vėl pralaimėjo (VIDEO)

Rezultatyvioje akistatoje „7bet-Hockey Punks“ vėl pralaimėjo (VIDEO)

2023-12-02

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės.

Šeštadienį namuose rezultatyvioje akistatoje „7bet-Hockey Punks“ 4:7 nusileido Rygos „Prizma“ ledo ritulininkams.

Šiose rungtynėse pirmajame kėlinyje „pankams“ vieninteliams pavyko pelnyti įvartį, bet po pirmosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai antrajame kėlinyje pelnydami penkis įvarčius be atsako. Trečiasis kėlinys vėl buvo sėkmingesnis „7bet-Hockey Punks“ komandai, bet pakeisti rungtynių baigties jiems nepavyko.

„7bet-Hockey Punks“ gretose įvarčius pelnė legionieriai: Ronaldas Dvončas, Edgaras Petrovas, Samuelis Blanchetas-Cote ir Ilja Dolgunas. „Prizma“ komandoje tris kartus pasižymėjo Kristapas Riekstinšas, po kartą Georgijus Pujacsas, Rūdolfas Spilva, Kristis Apsitis ir Armandas Berzinšas.

Artimiausios rungtynės „7bet-Hockey Punks“ laukia jau gruodžio 6 dieną, kai jie išvykoje kovos su „Airwell Energija“.