Titulinis » Naujienos » Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs „HC Žalgiris“ nušlavė svečius iš Rusijos

2014-10-26
 Įspūdingą pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) iškovojo Lietuvos klubas „HC Žalgiris“, kuris Elektrėnuose net 10:1 (3:0, 3:1, 4:0) „sumindė“ Vakarų konferencijos autsaiderius – Možaisko „Draguny“ (Rusija) ledo ritulininkus.

Stulbinančiai gerai rungtynes pradėję žalgiriečiai sužaidus kiek daugiau nei 7 min. jau pirmavo net 3:0. Pirmąjį įvartį šeimininkams pelnė lietuvis Danielius Nomanovas (2:45 min.), vėliau pasižymėjo Nikita Brusovas (4:46) ir Ivanas Chodulovas (7:03).

Po antrojo praleisto įvarčio „Draguny“ treneris ryžosi pakeisti komandos vartininką. „HC Žalgirio“ dominavimas tęsėsi ir antrojo kėlinio pradžioje, kuomet pasižymėjo dar vienas Lietuvos ledo ritulininkas Edvinas Boroška (22:14). Prie šio įvarčio perdavimu prisidėjo D.Nomanovas.

Apsukų nemažinę žalgiriečiai netrukus įgijo rekordinę persvarą – pasižymėjo Dmitrijus Gurkovas (32:11) ir lietuvis Ilja Četvertakas (36:42), kuriam tikslų perdavimą atliko D.Nomanovas.

„Draguny“ šeimininkų gynybą galiausiai pralaužė tik 37-ą rungtynių minutę, kai Pavelą Prokofjevą nuginklavo Vladislavas Kara (36:53). Trečiajame kėlinyje tikslūs D.Gurkovo (40:23), Aleksejaus Pyrino (48:44) ir Vadimo Mustafajevo (55:09) smūgiai rezultatą pavertė nepadoriu.

Simbolinį – dešimtąjį – įvartį žalgiriečiams pelnė A.Pyrinas (58:39).

Be jau minėtų trijų lietuvių šioms rungtynėms registruotas buvo ir Ugnius Čižas, bet jam pasižymėti nepavyko.

Primename, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes Elektrėnuose šeštadienį rezultatu 5:3 (0:1, 2:0, 3:2) laimėjo „HC Žalgiris“.

Turnyrinėje lentelėje „HC Žalgiris“ (35 tšk.) pakilo į 5-ą vietą, o „Draguny“ (4 tšk.) lieka paskutinėje – 17-oje – Vakarų konferencijos vietoje.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais jau spalio 28-29 dienomis Elektrėnuose su Klino „HC Klin“ (Rusija, 32 tšk.) klubu, užimančiu 7-ą poziciją.