Titulinis » Naujienos » Rezultatyviausią lygos žaidėją sustabdžiusi „Energija“ įveikė varžovus iš Gomelio

2014-01-12
Trečią pergalę iš eilės Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Sekmadienį elektrėniškiai savo arenoje 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) įveikė Gomelio „HC Gomel-2“ ledo ritulininkus.

„Energija“ į priekį išsiveržė žaisdama mažumoje, kai įvartį pelnė Rolandas Aliukonis (17:15 min.). Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Gomel-2“ atsitiesė ir išnaudojo kiekybinę persvarą – pasižymėjo Konstantinas Bazylevas (22:57), nuginklavęs Nerijų Dauksevičių.

Lietuvos klubui minimalų pranašumą vėl suteikė Aivaras Bendžius (28:07), o trečiajame kėlinyje Dovydas Kulevičius (46:34) įtvirtino „Energijos“ persvarą. Svečių viltis buvo atgaivinęs tikslus Aleksandro Pastuchovo (58:22) smūgis, bet išsigelbėti „HC Gomel-2“ nesugebėjo.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė varžovų lyderiui Andrejui Peregudai. Rezultatyviausias lygos žaidėjas šį kartą niekuo nepasižymėjo. A.Pereguda per 32 šio sezono rungtynes įmušė 27 įvarčius ir atliko 39 rezultatyvius perdavimus.

Pirmadienį šios komandos Elektrėnuose susitiks dar kartą.

„Energija“ (73 tšk.), bent jau trumpam, pakilo į 2-ą vietą, o „HC Gomel-2“ (61 tšk.) lieka 6-oje vietoje tarp 13 klubų.