Titulinis » Naujienos » Reguliarųjį sezoną HC "Klaipėda" baigė pergale

Reguliarųjį sezoną HC "Klaipėda" baigė pergale

2016-02-29
NVLRL informacija
 Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos pirmenybėse artėja prie pabaigos reguliarusis sezonas. U-12 amžiaus grupėje rungtyniaujanti HC "Klaipėda" iškovojo vienuoliktąją pergalę šiame sezone. Klapėdiečiai namuose rezultatu 4:3 įveikė Kaliningrado "Feniks" komandą ir surinkę 33 taškus reguliarųjį sezoną baigė antroje vietoje. Jaunieji Rusijos ledo ritulininkai jau 3-iąją susitikimo minutę pirmavo rezultatu 3:0. Šeimininkai po pirmojo kėlinio atsiliko dveim įvarčiais, bet sugebėjo iškovoti labai reikalingą pergalę minimaliu skirtumu.

Laimėjęs visus susitikimus ir surinkęs 42 taškus iš tiek pat galimų, pirmauja Vilniaus "Geležinis vilkas". Kaliningrado "Feniks" turi 27 taškus, o to paties miesto kitas klubas  "Jantarnaja zvezda" - 24. Šios keturios komandos, užėmusios vietas turnyro lentelės viršuje, toliau tęs kovą dėl NVLRL nugalėtojų vardų. Reguliariajame sezone surinkti taškai išliks, o antrajame etape visi kolektyvai tarpusavyje susitiks dar po du kartus. Tiesa, dar liko kartą tarpusavyje sužaisti abiems Kaliningrado klubams paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse.

Pirmasis finalinio ketverto turas kovo 5-6 dienomis įvyks Klaipėdoje, o antrasis kovo 19-20 dienomis - Vilniuje.

Klaipėdos HC "Klaipėda" – Kaliningrado "Feniks" 4:3 (1:3, 2:0, 1:0).

HC "Klaipėda": T.Sedleckis-Razinas 2, V.Fediukinas ir A.Zavirochinas po 1 įvartį. Vartus gynė J.Ramoška ir I.Valasenka.
"Feniks": S.Gribovas, M.Nesterenka ir A.Azimovas po 1 įvartį. Vartus gynė D.Alinas.