Titulinis » Naujienos » P.Verenio dublis sugrįžimo rungtynėse nepadėjo „Energijai“ išvengti sutriuškinimo

2015-10-18
Sekmadienį Baltarusijos Aukščiausios ledo ritulio lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ savų žiūrovų akivaizdoje 2:6 (0:2, 1:2, 1:2) buvo sutriuškinta Bresto „HC Brest-2“ ekipos.

Pirmojo kėlinio didvyriu tapo Nikolajus Logviniukas. Jis du kartus (4:14 ir 6:56 min.) pasiuntė ritulį į „Energijos“ vartus ir suteikė svečiams dviejų įvarčių pranašumą. Po tokio „šalto dušo“ elektrėniškiams nebuvo lengva atsitiesti. Per likusią kėlinio dalį „Energijos“ žaidėjai rinkosi pražangas, o patys tik kartą turėjo kiekybinę persvarą, bet ja pasinaudoti nepajėgė.

„Energijos“ problemos tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Vos jam prasidėjus Kirilas Raševskij (21:26) pelnė trečiąjį „HC Brest-2“ įvartį, o po 4 sek. ant nubaustųjų suolelio sėdosi Lukas Manomaitis. Šeimininkų įvarčių „sausrą“ nutraukė komandos gretose debiutavęs Povilas Verenis (30:23), pasinaudojęs kiekybine persvara. Jam perdavimą atliko Mauras Baltrukonis. Deja, kėlinio pabaiga „Energijai“ susiklostė nesėkmingai. Vytautas Jagelavičius užsidirbo 2 baudos min., o tuo pasinaudojęs Kirilas Paruškinas (39:59) paskutinę sekundę padidino „HC Brest-2“ persvarą.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Aurelijaus Kriščiūno pražangos buvo skirtas baudinys, kurį sėkmingai realizavo Nikita Nikitiukas (43:39). Praėjus vos kiek daugiau nei minutei „Energijos“ triuškinimą pradėjo Vitalijus Marculis (44:49), įmušęs įvartį svečiams žaidžiant penkiese prieš tris šeimininkus. Kėliniui artėjant prie pabaigos antrąjį savo įvartį po Aimo Fiščevo perdavimo pelnė P.Verenis (54:27). „Energijos“ vartus daugiau nei 52 min. gynė Donatas Žukovas. Vėliau jį pakeitė Nicholas Nabuurs.

Pirmadienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą.

„Energija“ (14 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 5-ą vietą, o „HC Brest-2“ (13 tšk.) tarp 10 komandų rikiuojasi 8-a.