Titulinis » Naujienos » Puolime užstrigusi „7bet - Hockey Punks" nusileido estams (VIDEO)

Puolime užstrigusi „7bet - Hockey Punks" nusileido estams (VIDEO)

2024-01-06
 „7bet-Hockey Punks“ komandai teko išgyventi dar vieną pralaimėjimą OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.

Šeštadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje vilniečiai 0:4 nusileido Talino „Panter“ komandai iš Estijos. Rytoj šių komandų laukia dar vienos tarpusavio rungtynės Lietuvos sostinėje.

Pirmajame kėlinyje vyravo lygus žaidimas, bet vienintelę jo progą išnaudojo estai. Įvartį pelnė Ilja Grigorjevas.

Po pirmosios pertraukos „7bet-Hockey Punks“ gavo progą ilgai dvigubai kiekybinei persvarai, bet jos metu sėkmė vilniečiams nenusišypsojo. Tuo tarpu estai sėkmingos minutės metu antrajame kėlinyje dar dukart siuntė ritulį į vartus. Įvarčius pelnė Kevinas Parrasas ir Daniilas Fursa.

Trečiajame kėlinyje kartą „pankams“ iki įvarčio pritrūko centimetrų – ritulys pataikė į vartų virpstą. Tiek ir jiems, tiek ir „Panter“ žaidėjams kėlinio metu ilgą laiką pasižymėti nepavyko, kol galiausiai vilniečiams keitus vartininką aikštės žaidėju įvartį į tuščius vartus pelnė Niklasas Sildre ir pergalę šventė Estijos atstovai.