Titulinis » Naujienos » Puikiai žaidę lietuviai svariai prisidėjo prie „HC Žalgirio“ pergalės

Puikiai žaidę lietuviai svariai prisidėjo prie „HC Žalgirio“ pergalės

2015-01-15
Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį „HC Žalgirio“ klubas svečiuose įtikinamai 9:3 (2:2, 2:1, 5:0) nugalėjo Vakarų konferencijos autsaiderę Možaisko „Draguny“ (Rusija) ekipą.

Pirmojo kėlinio pradžia žalgiriečiams nežadėjo nieko blogo – po Vladislavo Nikulino (4:24 min.) ir Pavelo Širokovo (6:58) įvarčių svečiai pirmavo 2:0. Visgi, ilgai džiaugtis šia persvara „HC Žalgiris“ negalėjo – dar pirmajame kėlinyje Vadimą Miščiuką nuginklavo ir pusiausvyrą atstatė Vladislavas Kara (10:36) bei Nikita Špakovas (12:24).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui lietuvis Ilja Četvertakas (21:53) pasiuntė ritulį į varžovų vartus, nors žalgiriečiai tuo metu žaidė mažumoje. Deja, kiek vėliau tuo pačiu atsakė ir Stanislavas Nagornij (31:53). Tiesa, kėlinys geriau baigėsi svečiams – tikslus Vadimo Mustafajevo (32:33) sugrąžino „HC Žalgiriui“ minimalų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje ant ledo dominavo žalgiriečiai. Jų pranašumą pirmasis padidino Ivanas Chodulovas (48:40). Netrukus prasižengė svečių žaidėjas P.Širokovas, bet žalgiriečiai, likę žaisti mažumoje, ne tik nepraleido įvarčio, bet patys du kartus pasiuntė ritulį į varžovų vartus – pasižymėjo lietuviai Danielius Nomanovas (49:40) ir I.Četvertakas (50:08), kuriam perdavimą atliko būtent D.Nomanovas. Tašką rungtynėse padėjo P.Širokovas (52:57 ir 56:14), įmušęs dar 2 įvarčius.

Be I.Četvertako ir D.Nomanovo šiose rungtynėse žaidė dar trys lietuviai: Ugnius Čižas atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o 2 baudos min. gavęs Edgaras Protčenko kartą tiksliai asistavo komandos draugui. Edvinas Boroška rungtynėms nebuvo registruotas.

Sportas.lt primena, kad trečiadienį Možaiske „HC Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 8:5 (3:0, 3:4, 2:1), o kiek anksčiau Elektrėnuose laimėjo abu tarpusavio mačus – 5:3 ir 10:1.

„HC Žalgiris“ (96 tšk.) Vakarų konferencijoje užima 4-ą vietą, o „Draguny“ (21 tšk.) lieka paskutinis – 15-as.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais sausio 27-28 dienomis svečiuose su Lipecko „HC Elec“ (Rusija, 47 tšk.) komanda, kuri rikiuojasi 13-a.