Titulinis » Naujienos » Puikiai rungtyniavusi „Energija“ pergalingai pradėjo Baltarusijos lygos atkrintamąsias varžybas (VIDEO, komentarai, apžvalga)

2016-02-22
Vieno iš Elektrėnų „Energijos“ trenerio vokiečio Berndo Haakės žodžiai virto darbais - Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos atkrintamąsias varžybas elektrėniečiai pradėjo pergalingai.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Žlobine, „Energija“ 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) nugalėjo vietos „Metallurg-2“ ekipą,ir padėjo svarbius pamatus kovoje dėl vietos kitame etape.

Serijoje iki trijų pergalių „Energija“ pirmauja rezultatu 1:0.

Pirmojo kėlinio viduryje puikiai kiekybinę persvarą išnaudojo Ugnius Čižas (11:38), kuris po Povilo Verenio ir Dovydo Kulevičiaus rezultatyvių perdavimų atidarė „Energijos“ įvarčių sąskaitą atkrintamosiose varžybose.

Puikiai pirmąjį kėlinį užbaigti pavyko D.Kulevičiui (19:34), kuris po P.Verenio ir U.Čižo perdavimų antrą kartą šiose rungtynėse pasinaudojo kiekybine persvara ir padvigubino skirtumą - 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje Deividas Kazlauskas (26:25, rez. perd. Aimas Fiščevas ir Mauras Baltrukonis) atidarė savo įvarčių sąskaitą bei padidino pranašumą iki trijų - 3:0. Pirmąjį įvartį šeimininkams pavyko pelnyti antrojo kėlinio viduryje - pasižymėjo Ivanas Kotašenko (31:44).

Trečiame kėlinyje po Deniso Zančiko (46:11) įvarčio „Metallurg-2“ ekipa prie „Energijos“ priartėjo vos per vieną įvartį (2:3), tačiau netrukus pasižymėjo P.Verenis (53:26, rez. perd. D.Kulevičius) ir atstatė saugią, dviejų įvarčių persvarą (4:2), kurią elektrėniečiai išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Šiose rungtynėse „Energija“ buvo nubausta aštuoniomis baudos minutėmis, tuo tarpu „Metallurg-2“ - dešimčia.

Naudingiausiai „Energijos“ gretose žaidė po tris taškus surinkę D.Kulevičius ir P.Verenis, du surinko U.Čižas, o po vieną - D.Kazlauskas ir A.Fiščevas.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

Elektrėnų „Energija“ rungtyniavo tokia sudėtimi:

Donatas Žukovas – Nicholas Nabuurs (vartininkai)

Pirmasis penketas: Povilas Verenis – Dovydas Kulevičius – Ugnius Čižas (puolėjai) Rolandas Aliukonis – Justinas Vėželis (gynėjai)

Antrasis penketas: Mauras Baltrukonis – Aimas Fiščevas – Deividas Kazlauskas (puolėjai) Artūras Katulis – Aurelijus Kriščiūnas (gynėjai)

Trečiasis penketas: Lukas Vėželis – Vytautas Jagelavičius – Edvinas Boroška (puolėjai) Tomas Vyšniauskas – Mindaugas Kieras (gynėjai).

Sportas.lt primena, kad „Energija“ reguliariajame sezone iškovojo 20 pergalių, patyrė 16 pralaimėjimų ir su 56 taškais užėmė 5-ą vietą, tuo tarpu „Metallurg-2“ ledo ritulininkai (58 tšk.) tarp dešimties komandų liko 4-a.

Kitos serijos rungtynės vyks vasario 23-ią dieną Žlobine, o Elektrėnuose komandos susitiks vasario 26-ą dieną.