Titulinis » Naujienos » Puikiai gynyboje žaidę „Žalgirio“ ledo ritulininkai svečiuose nugalėjo MHL B vicečempionus

2014-09-06
sportas.lt informacija
Pirmąją pergalę naujajame Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) sezone iškovojo Vilniaus „Žalgirio“ klubas. Žalgiriečiai šeštadienį svečiuose užtikrintai 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionus – Jaroslavlio „Loko-Junior“ (Rusija) ledo ritulininkus bei atsirevanšavo jiems už nesėkmę pirmose tarpusavio rungtynėse penktadienį (2:3).

Nesužaidus nė 6 minučių „Žalgirį“ į priekį išvedė kiekybinę persvarą išnaudojęs Glebas Chvolesas (5:22 min.), kuriam perdavimus atliko Vladimiras Denisovas ir Pavelas Širokovas. Netrukus dvi galimybes žaisti daugumoje gavo šeimininkai, bet žalgiriečiai gynėsi sėkmingai, o kėliniui artėjant į pabaigą G.Chvolesas (16:48) po Dmitrijaus Gurkovo perdavimo padvigubino svečių persvarą.

Antrajame kėlinyje net trys „Žalgirio“ ledo ritulininkai gavo po 2 baudos min., bet Lietuvos klubo žaidėjai dar kartą įrodė esą puikiai pasiruošę gintis žaidžiant keturiese prieš penkis. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Loko-Junior“ bandė gelbėtis ir pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, bet tuo pasinaudojo lietuvis Danielius Nomanovas (59:26), įmušęs įvartį į tuščius vartus. Rezultatyvų perdavimą atliko Vadimas Mustafajevas.

Fantastiškai sužaidė pagrindinis „Žalgirio“ vartininkas Vadimas Miščiukas, atrėmęs net 44 Rusijos klubo žaidėjų smūgius į vartus. „Žalgiris“ (3 tšk.) Vakarų konferencijoje pakilo į 5-ą vietą, o „Loko-Junior“ (3 tšk.) smuktelėjo į 7-ą poziciją. Kitas rungtynes žalgiriečiai žais jau rugsėjo 9-ą dieną svečiuose prieš Dmitrovo „HC Dmitrov“ ledo ritulininkus, kurie su 6 taškais pirmauja Vakaruose.

Pirmąją pergalę naujajame Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) sezone iškovojo Vilniaus „Žalgirio“ klubas. Žalgiriečiai šeštadienį svečiuose užtikrintai 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionus – Jaroslavlio „Loko-Junior“ (Rusija) ledo ritulininkus bei atsirevanšavo jiems už nesėkmę pirmose tarpusavio rungtynėse penktadienį (2:3). Nesužaidus nė 6 minučių „Žalgirį“ į priekį išvedė kiekybinę persvarą išnaudojęs Glebas Chvolesas (5:22 min.), kuriam perdavimus atliko Vladimiras Denisovas ir Pavelas Širokovas. Netrukus dvi galimybes žaisti daugumoje gavo šeimininkai, bet žalgiriečiai gynėsi sėkmingai, o kėliniui artėjant į pabaigą G.Chvolesas (16:48) po Dmitrijaus Gurkovo perdavimo padvigubino svečių persvarą. Antrajame kėlinyje net trys „Žalgirio“ ledo ritulininkai gavo po 2 baudos min., bet Lietuvos klubo žaidėjai dar kartą įrodė esą puikiai pasiruošę gintis žaidžiant keturiese prieš penkis. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Loko-Junior“ bandė gelbėtis ir pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, bet tuo pasinaudojo lietuvis Danielius Nomanovas (59:26), įmušęs įvartį į tuščius vartus. Rezultatyvų perdavimą atliko Vadimas Mustafajevas. Fantastiškai sužaidė pagrindinis „Žalgirio“ vartininkas Vadimas Miščiukas, atrėmęs net 44 Rusijos klubo žaidėjų smūgius į vartus. „Žalgiris“ (3 tšk.) Vakarų konferencijoje pakilo į 5-ą vietą, o „Loko-Junior“ (3 tšk.) smuktelėjo į 7-ą poziciją. Kitas rungtynes žalgiriečiai žais jau rugsėjo 9-ą dieną svečiuose prieš Dmitrovo „HC Dmitrov“ ledo ritulininkus, kurie su 6 taškais pirmauja Vakaruose.