Titulinis » Naujienos » P.Rulevičius rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pergalingo komandos įvarčio

P.Rulevičius rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pergalingo komandos įvarčio

2014-02-09
 NCAA III diviziono ledo ritulio čempionate dar dvi pergales iškovojo vienas iš favoritų – Pijaus Rulevičiaus atstovaujamas Šv.Norberto koledžo klubas.

Šv.Norberto koledžo komanda penktadienį ir šeštadienį svečiuose du kartus 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) ir po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) nugalėjo Šv.Scholastikos universiteto ekipą.

Pirmose rungtynėse P.Rulevičius nepasižymėjo, o įvarčius nugalėtojams pelnė Joe Perry (13:21 min.), Michaelas Hillas (33:41) ir Tyleris Zepeda (48:07).

Antrajame mače P.Rulevičius rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pergalingo įvarčio, kurį pratęsime pelnė Brandonas Hoogenboomas (61:09). Šeimininkų gretose šiame mače pasižymėjo Keeganas Bruce‘as (41:26), o Šv.Norberto koledžui dar vieną įvartį pelnė B.Hoogenboomas (11:05).

P.Rulevičius šiame sezone per 21 rungtynes įmušė 6 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šv.Norberto koledžas per 23 rungtynes iškovojo 19 pergalių, patyrė 3 pralaimėjimus ir 1 mačą baigė lygiosiomis. Pagal vasario 3 dienos reitingus, Šv.Norberto koledžui visame NCAA III divizione buvo skirta 1-a vieta.