Titulinis » Naujienos » P.Rulevičius įvarčiu prisidėjo prie triuškinančios Sent Norberto koledžo pergalės

2013-11-16
 Įspūdingą pergalę NCAA III diviziono ledo ritulio pirmenybėse iškovojo Pijaus Rulevičiaus atstovaujama Sent Norberto koledžo ekipa.

Sent Norberto koledžas penktadienį savo arenoje net 9:1 (4:1, 1:0, 4:0) „sumindė“ Leik Foresto koledžo ledo ritulininkus.

Puolėjas iš Lietuvos pelnė paskutinį rungtynių įvartį (57:49 min.), o pirmajame kėlinyje gavo 2 baudos minutes.

Nugalėtojams po du įvarčius įmušė Joe Perry (32:04 ir 45:38) bei Erikas Cooperis (50:00 ir 57:24), o po kartą pasižymėjoZachas McDonaldas (2:13), Marianas Fiala (4:53), Samas Dougherty (11:47) ir Tyleris Zepeda(13:27).

Vienintelio įvarčio svečių gretose autorius – Bobby Barrettas (10:03).

Šeštadienį šios komandos susitiks dar kartą, tik šį sykį namuose rungtyniaus Leik Foresto koledžas.

P.Rulevičius šiame sezone per 5 rungtynes įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Sent Norberto koledžas (10 tšk.) tarp 10 NCHA konferencijos komandų užima 2-ą vietą, o Leik Foresto koledžas (4 tšk.) rikiuojasi 5-as.