Titulinis » Naujienos » P.Rulevičius įsivėlė į muštynes, bet jo klubas užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose

2013-04-08

Vis geresnį žaidimą JAV jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio lygoje (USHL) demonstruoja Vaterlo „Black Hawks“ klubas su Pijumi Rulevičiumi.

Šeštadienį „Black Hawks“ savo arenoje 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) pranoko Sidar Rapidso „Rough Riders“ klubą.

Puolėjas iš Lietuvos kartą smūgiavo į varžovų vartus, o antrajame kėlinyje (33:08 min) įsivėlė į muštynes su Scottu Moldenhaueriu ir už tai gavo 5 baudos minutes.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Austinas Viethas, Ryanas Papa, Zachas Stepanas, Brandonas Salerno ir Tayloras Cammarata.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Corey Petrashas bei Dylanas McLaughlinas.

P.Rulevičius per 60 šiame sezone sužaistų rungtynių įmušė 12 įvarčių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Pagal rezultatyvumą „Black Hawks“ klube lietuvis yra 12-as.

„Black Hawks“ (76 tšk.) lieka 4-oje Vakarų konferencijos pozicijoje ir jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, o „Rough Riders“ (56 tšk.) Rytuose užima 6-ąją vietą. Iki reguliariojo sezono pabaigos „Black Hawks“ liko sužaisti 3 rungtynes.

Lygoje pirmauja Dubukės „Fighting Saints“ (94 tšk.) ledo ritulininkai.