Titulinis » Naujienos » P.Rulevičiaus klubas po pratęsimo baigė pasirodymą USHL čempionate

P.Rulevičiaus klubas po pratęsimo baigė pasirodymą USHL čempionate

2013-04-25
sportas.lt informacija
Skaudžiu pralaimėjimu JAV jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio lygos (USHL) sezoną baigė Vaterlo „Black Hawks“ klubas su Pijumi Rulevičiumi.

„Black Hawks“ ledo ritulininkai lemiamose, penktose, Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse trečiadienį svečiuose po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) nusileido Fargo „Force“ komandai ir pralaimėjo seriją iki trijų pergalių 2:3.

P.Rulevičius šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Svečiams įvarčius pelnė Markas Friedmanas (0:43), Ianas McCoshenas (38:11) ir Zachas Stepanas (47:17).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Austinas Ortega (7:38), Gabe Guertleris (21:36), Alexas Lafallo (56:26) ir pergalingo įvarčio autorius G.Guetleris (66:38).

P.Rulevičius per 66 šiame sezone sužaistas rungtynes įmušė 12 įvarčių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.