Titulinis » Naujienos » Principinį NHL reguliariojo sezono mačą Dainiaus Zubraus ekipa svečiuose laimėjo po baudinių serijos

2016-04-03
BNS informacija
 Keturiasdešimt ketvirtą pergalę 79-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo šeštąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis bei vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinęs San Chosė „Sharks“ (94 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Šeštadienį svečiuose 17,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) įveikė principinę varžovę septintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje likusią Nešvilio „Predators“ (94 taškai) komandą, kuri patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Per 10 su puse žaidimo minutės (10:40) lietuvis kartą metė į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 48 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Tai buvo jau 1291-os Lietuvos ledo ritulininko rungtynės karjeroje NHL ir jis pagal šį rodiklį pavijo 61-oje vietoje esanti kanadietį Darrylą Sydorą, kuris lygoje žaidė nuo 1991 iki 2010 metų.

Šeštadienio dvikovos pradžia geriau susiklostė šeimininkams, kurie po Shea Weberio (8:07) ir Calle'o Jarnkroko (21:38) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau trečiajame kėlinyje du įvarčius pelnęs Tomas Hertlas (42:19 ir 50:31) išlygino rezultatą.

Vienintelį baudinį tiksliai realizavo pergalę svečiams atnešęs Loganas Couture'as (65:00), o „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 28 atremti svečių metimai iš 30 bei dar trys baudiniai.