Titulinis » Naujienos » Prieš rinktinių pertrauką - trečioji iš eilės „Kaunas Hockey“ pergalė (VIDEO)

Prieš rinktinių pertrauką - trečioji iš eilės „Kaunas Hockey“ pergalė (VIDEO)

2018-11-03
 Paskutinėse Lietuvos čempionato rungtynėse prieš rinktinių pertrauką pergalę šventė „Kaunas Hockey“ komanda.

Šeštadienį kauniečiai namuose po dar vieno galingo pasirodymo 9:3 (3:1, 3:0, 3:2) nepaliko vilčių „Hockey Punks“ komandai.

Įgiję dviejų įvarčių persvarą po dviejų tikslių smūgių pirmojo kėlinio pabaigoje vėliau kauniečiai tik didino savo pranašumą – po dviejų kėlinių komandas jau skyrė penki, o finalinė sirena užfiksavo „Kaunas Hockey“ pergalę šešių įvarčių skirtumu.

Nugalėtojų gretose „hat-tricką“ pelnė Aleksandras Mikheyonokas, du įvarčius pridėjo Martynas Petrauskas, o po kartą pasižymėjo Dovydas Streckis, Vytautas Jagelavičius, Jonas Stephanssonas ir Remigijus Guoga. Svečių ekipoje debiutą įvarčiu pažymėjo 17-metis legionierius iš Rusijos Ilja Želtakovas, o trečiajame kėlinyje dukart tiksliai smūgiavo Artūras Švedavičius.

Po trečios iš eilės pergalės Lietuvos čempionate „Kaunas Hockey“ savo sąskaitoje turi 13 taškų ir įveiktus „pankus“ dabar lenkia penkiais taškais.