Titulinis » Naujienos » Prie triuškinančios TPS pergalės T.Kumeliauskas prisidėjo dviem rezultatyviais perdavimais

2016-01-13
Stipriausioje Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“ triuškinančią pergalę iškovojo Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS ekipą. Ji namuose 8:1 (2:0, 1:0, 5:1) sutriuškino Vaasano „Sport“ ledo ritulininkus.

T.Kumeliauskas žaidė pirmame penkete bei per aikštelėje praleistas beveik 23 minutes (22:50 min.) atliko du rezultatyvius perdavimus. Pirmame kėlinyje rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo komandos įvarčio bei trečiame kėlinyje rezultatyviai aistavo Tomi Kallio, kuris įmušė penktą TPS įvartį. Lietuvis taip pat pats penkis kartus smūgiavo į vartus.

TPS ekipai po du įvarčius pelnė Dave'as Spina (10:38 ir 55:13), T.Kallio (57:52 ir 58:27) ir Oskari Siiki (58:11 ir 58:59), po kartą pasižymėjo Henrikas Tallinderis (12:45) ir Petteri Nummelinas (35:56).

„Sport“ komandoje vienintelį įvartį įmušė Charlesas Bertandas (41:16).

T.Kumeliauskas per 28 sužaistas rungtynes šiame sezone yra įmušęs 7 įvarčius ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

TPS (63 tšk.) ekipa turnyrinėje lentelėje išliko ašuntoje vietoje, o „Sport“ (47 tšk.) tarp 15 klubų rikiuojasi 12-as.