Titulinis » Naujienos » Pratęsime nusileidusi „Airwell Energija“ iš Latvijos grįžta su tašku

Pratęsime nusileidusi „Airwell Energija“ iš Latvijos grįžta su tašku

2023-02-05
Elektrėnų „Airwell Energijos“ klubui šį savaitgalį Latvijoje pergalių pasiekti nepavyko – Optibet ledo ritulio lygos rungtynėse jie dar kartą nusileido „Prizma“ klubui.

Sekmadienį antrą kartą per 24 valandas įvykusiose rungtynėse tarp Elektrėnų ir Rygos klubo prireikė pratęsimo, kuriame savo pranašumą vėl įrodė latviai laimėdami 5:4. Priminsime, jog pergalę jie šventė ir vakar tuomet su lietuviais susitvarkę per pagrindinį rungtynių laiką 6:4.

Skirtingai nuo pirmųjų šių komandų tarpusavio rungtynių šįkart svečiai iš Elektrėnų kur kas geriau pradėjo šį susitikimą. Nors daugiau atakų kūrė rungtynių šeimininkai, pirmieji pasižymėjo „Airwell Energijos“ atstovai. Pirmasis rungtynėse daugumoje pasižymėjo Nazaras Ružnikovas (09:01, rez. perd. Klymentijus Lysakas, Donatas Kumeliauskas).

Visgi, išlaikyti persvaros elektrėniškiams nepavyko. Nors po jų pražangos varžovai per dvi daugumos minutes nepasižymėjo, tačiau tęsdami ataką jie galiausiai pasiuntė ritulį į vartus. Įvartį į savo sąskaitą įsirašė Kristapas Liepa (18:31, rez. perd. Emilis Ezitis, Kristis Apsitis).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Prizma“ persvėrė rezultatą savo naudai po Krisčio Apsičio tikslios atakos (21:03, rez. perd. Edijus Brahmanis). Tiesa, vėliau latviai dukart pažeidė taisykles ir „Airwell Energija“ išnaudojo dvigubą kiekybinę persvarą. Ją ir vėl realizavo N. Ružnikovas (23:08, rez. perd. Matas Mikalauskas, K. Lysakas).

Įpusėjus rungtynėms vėl priekyje buvo Elektrėnų ekipa. Savo įvartį pelnė Karolis Krasilnikovas (28:59).

Trečiajame kėlinyje „Airwell Energijai“ teko ilgai gintis, kol galiausiai „Prizma“ pralaužė jų gynybą. Neatremiamas buvo Haraldo Štrombergo metimas (51:48, rez. perd. Lauris Rancevas, Danila Dubovas).

Rezultatui tapus lygiam elektrėniškiai dar pabandė laimėti rungtynes per pagrindinį laiką, tačiau nei jų, nei varžovų išpuoliai vaisių neatnešė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsime „Airwell Energija“ pažeidė taisykles, o varžovai to jiems nedovanojo. Iš toli daugumoje tiksliai iššovė Edijus Brahmanis (62:14, rez. perd. K. Apsitis, Armandas Berzinšas).

Kitas OHL rungtynes „Airwell Energija“ žais jau vasario 15 dieną, namuose su „HS Riga“.