Titulinis » Naujienos » Pratęsimą išplėšęs T.Kumeliauskas svariai prisidėjo prie TPS pergalės

Pratęsimą išplėšęs T.Kumeliauskas svariai prisidėjo prie TPS pergalės

2015-12-18
Nelengvą pergalę elitinėje Suomijos ledo ritulio lygoje iškovojo Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS komanda, kuri namuose po baudinių serijos 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė „KooKoo“ ekipą.

Prie komandos pergalės svariai prisidėjo antrajame penkete žaidęs puolėjas iš Lietuvos, įmušęs antrąjį TPS įvartį (53:42 min.) ir taip išplėšęs pratęsimą. T.Kumeliauskas ant ledo praleido 17 min. 34 sek., 4 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir laimėjo 10 iš 14 ritulio išmetimų.

Dar vieną įvartį TPS klubui pelnė Oskari Siiki (7:09), o baudinių serijoje tiksliai smūgiavo vienintelis Tomi Kallio. Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Tomi Peltonenas (14:08) bei Juha-Pekka Haataja (29:36).

Trečiadienį TPS išvykoje po baudinių serijos 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Hemenlinos HPK. Tuomet T.Kumeliauskas žaidė antrajame penkete, ant ledo praleido 19 min. 59 sek., 3 kartus smūgiavo į varžovų vartus, nesugebėjo įmušti baudinio, užsidirbo 2 baudos min. ir laimėjo 6 iš 11 ritulio išmetimų.

T.Kumeliauskas per 21 šio sezono „Liiga“ rungtynes įmušė 5 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

TPS (51 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 6-ą vietą. „KooKoo“ (41 tšk.) rikiuojasi 12-oje pozicijoje, o HPK (31 tšk.) yra paskutinis – 15-as.