Titulinis » Naujienos » Prastas žaidimas gynyboje privertė Elektrėnų „Energiją“ patirti dar vieną sutriuškinimą

2014-10-18
 Dar vieną triuškinančią nesėkmę Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynėse patyrė daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionė Elektrėnų „Energija“. Šeštadienį elektrėniškiai svečiuose 2:7 (0:1, 0:2, 2:4) neprilygo vieniems iš lyderių – Žlobino „Metallurg-2“ ledo ritulininkams.

„Energija“ sėkmingai gynėsi iki 18-os rungtynių minutės (17:49), kai Donatą Žukovą nuginklavo Konstantinas Bazylevas. Antrajame kėlinyje šeimininkų persvara dar labiau išaugo po to, kai kiekybinę persvarą išnaudojo Pavelas Marščionokas (21:34), o vėliau tikslų smūgį atliko ir Aleksandras Romanovas (31:55).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui po Dovydo Kulevičiaus pražangos buvo skirtas baudinys į „Energijos“ vartus, kurį sėkmingai realizavo P.Marščionokas (41:27). Vos po 12 sek. elektrėniškiai gavo galimybę žaisti daugumoje, bet varžovų gynybos nepralaužė, o „Metallurg-2“ žaidėjas Andrejus Pereguda (43:06) netgi įmušė įvartį.

„Energija“ labai sėkmingai sužaidė 33 sek. atkarpą trečiajame kėlinyje, per kurią pelnė abu savo įvarčius. Pirmasis po Mindaugo Kiero ir Aivaro Bendžiaus perdavimų pasižymėjo Andrius Židkovas (44:55), o netrukus tikslų smūgį atliko ir D.Kulevičius (45:28), sulaukęs perdavimų iš M.Kiero bei A.Židkovo.

Pačioje rungtynių pabaigoje iniciatyva vėl priklausė šeimininkams. A.Pereguda (56:29) bei A.Romanovas (58:37) pelnė antruosius savo įvarčius ir baigė „Energijos“ triuškinimą.

Sportas.lt primena, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes penktadienį Žlobine šeimininkai laimėjo net 7:0 (1:0, 4:0, 2:0).

„Energija“ (15 tšk.) turnyrinėje lentelėje lieka 9-a tarp 11 komandų, o „Metallurg-2“ (29 tšk.) rikiuojasi 2-oje pozicijoje.

Artimiausias dvejas rungtynes elektrėniškiai žais spalio 27-28 dienomis namuose su vienvaldžiu lyderiu – Gardino „Neman-2“ (30 tšk.) klubu.