Titulinis » Naujienos » Prastai susiklostęs antrasis kėlinys lėmė „Airwell Energijos“ pralaimėjimą (VIDEO)

2023-02-15
Optibet ledo ritulio lygoje nesėkmingai trečiadienį rungtynės susiklostė „Airwell Energijos“ komandai.

Elektrėnų ledo rūmuose vykusiose rungtynėse itin nesėkmingai susiklostęs antrasis kėlinys lėmė tai, jog „Airwell Energija“ 2:5 nusileido „HS Riga“ atstovams.

Rungtynių šeimininkai aktyviai pradėjo šį susitikimą ir nuo dvikovos pradžios kūrė progas prie svečių iš Rygos vartų. Ilgai laukti jų tikslios atakos nereikėjo, kai ritulį į vartus ketvirtąją susitikimo minutę siuntė Klymentijus Lysakas (03:52, rez. perd. Artūras Tomsonas).

Situacija kiek pasikeitė antroje pirmojo kėlinio dalyje, tuomet pavojingų situacijų prie varžovų vartų susikūrė jau „HS Riga“, bet ne kartą puikiai savo vartus gynęs „Airwell Energijos“ vartininkas Maksimas Duve neleido rygiečiams per pirmąsias dvidešimt minučių išlyginti rezultato.

Vaizdas ant ledo visiškai pasikeitė antrajame kėlinyje. „HS Riga“ klubo atstovai kur kas lengviau nei pirmajame kėlinyje rado kelių prie lietuvių vartų, o į „Airwell Energijos“ vartus skriejo net penki įvarčiai, iš kurių vienas buvo pelnytas tuomet, kai elektrėniškiai turėjo kiekybinį pranašumą. Įvarčius pelnė Janis Bullitis (24:06, rez. perd. Karlis Nauris Česlis, Antonas Macijevskis), Kristeris Bukšas (25:41, rez. perd. Robertas Škute), Aleksas Simanovičsas (27:55, rez. perd. Raivis Strazinšas, Tomas Motas), Kristeris Ansonas (29:02, rez. perd. Karlis Andersonas) ir Raulis Ozollapa (35:54, rez. perd. A. Simanovičsas).

Elektrėniškių gretose antrajame kėlinyje išsiskyrė Jaromiras Šusterovas. Puolėjas kėlinio pradžioje gražiu metimu buvo trumpam sugrąžinęs savo komandai pranašumą, o priešpaskutinę jo minutę galingu šūviu jis sudrebino vartų konstrukciją (25:17, rez. perd. Danilas Tsarkovskis, Donatas Kumeliauskas).

Trečiojo kėlinio metu elektrėniškiams sugrąžinti intrigos nebepavyko: „HS Riga“ sugebėjo apsiginti tiek ir nuo „Airwell Energijos“ atakų, tiek ir nuo į jų vartus skirto baudinio.