Titulinis » Naujienos » Prancūzų ir baltarusių pergalės pasaulio ledo ritulio pirmenybėse Minske

Prancūzų ir baltarusių pergalės pasaulio ledo ritulio pirmenybėse Minske

2014-05-12
BNS informacija
 Antrą pergalę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato trečiojo turo mače iškovojo bei trečiąją vietą aštuonių ekipų A grupėje pakilo Prancūzijos rinktinė, pirmadienį 5:3 (0:1, 1:2, 4:0) nugalėjusi septintojoje pozicijoje esančius Slovakijos (1 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Danija 2 0 0 0 2 3:7 0

Antrą pergalę aštuonių komandų B grupėje iškovojo bei į trečiąją vietą pakilo šeimininkė Baltarusijos (6 tšk.) komanda, 4:3 (1:2, 1:0, 2:1 privertusi pasiduoti trečią nesėkmę patyrusią planetos

vicečempionę bei taškų neturinčią grupės autsaiderę Šveicarijos ekipą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Šveicarija 3 0 0 0 3 5:12 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.