Titulinis » Naujienos » Praėjusio sezono jaunių lygos čempionė „Geležinio vilko“ ekipa patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės

2015-10-29
Antrą pralaimėjimą per dvejas rungtynes Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLR) jaunių divizione patyrė praėjusio sezono čempionė Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipa.

Ketvirtadienį vilniečiai 2:5 (2:2, 0:2, 0:1) nusileido pirmą pergalę iškovojusiems Gardino COR ledo ritulininkams.

Pimosios kelios rungtynių minutės nieko bloga nežadėjo „Geležinio vilko“ ekipai - Vėjas Jokubynas (1:52) jau antrą minutę įmušė įvartį ir išvedė vilniečius į priekį.

Rezultatą išlyginti po trijų minučių pavyko Mikitai Bastrykinui (4:58), ta2iau Justas Fedorovičius (4:58) jau po kelių minučių sugrąžino vilniečiams vieno įvarčio pranašumą. Po šio įvarčio svečiai iš Gardino vietoje vartuose stovėjusio Artsemo Chyrkou į aikštelę išleido Pavelą Šalesny.

Kėlinio pabagoje M.Bastrykinas (17:29) įmušė antrą savo įvartį bei dar kartą išlygino rezultatą.

Vartininko keitimas Gardino ekipai išėjo į naudą - daugiau jie nepraleido įvarčių, o patys sykį pasinaudojo kiekybine persvara bei viso įmušė dar tris įvarčius ir iškovojo pergalę.

Jaunių lygoje Gardino COR ir Elektrėnų SSM komandos, sužaidusios po vienerias rungtynes, turi po 3 taškus, o „Geležinis vilkas“ pralaimėjęs abejus mačus taškų neiškovojo.

Artimiausios rungtynės vyks spalio 30-ą dieną tarp gardino COR ir Kaliningrado JTZ komandų.