Titulinis » Naujienos » Po traumos atsigavęs T.Kumeliauskas debiutavo aukščiausioje Suomijos ledo ritulio lygoje

2013-10-23
sportas.lt informacija
 Po traumos atsigavęs lietuvis Tadas Kumeliauskasantradienį pagaliau debiutavo vienoje pajėgiausių Europoje – aukščiausioje Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“.

Deja, lietuvio atstovaujamas Turku TPS svečiuose po pratęsimo 2:3 (0:0, 0:1, 2:1, 0:1) pralaimėjo čempionų titulą ginantiems Porio „Assat“ ledo ritulininkams.

Rankos traumą išsigydęs puolėjas iš Lietuvos žaidė trečiajame komandos penkete ir gavo 4 baudos minutes.

Įvarčius svečiams pelnė Francis Pare (40:48 min.) ir Niclasas Luceniusas (44:50), o nugalėtojų gretose pasižymėjo Kamilis Krepsas (28:59), Niklasas Hagmanas (53:36) ir pergalingą smūgį atlikęs Draganas Umičevičius (60:51).

Paskutinį kartą lietuvis TPS gretose žaidė dar rugsėjo 5-ą dieną „European Trophy“ turnyro rungtynėse.

TPS (16 tšk.) tarp 16 klubų užima 15-ą vietą, o „Assat“ (23 tšk.) pakilo į 6-ą poziciją.